Založení firmy

Žádné fronty na úřadech ani dlouhé čekání. Dnešní doba umožňuje založení firmy na klíč, tedy proces, který svěříte renomovaným odborníkům a pak už vlastně jen přijdete k hotovému řešení. Čas, který je velmi drahocennou komoditou, pak podle vlastního uvážení investujete někam jinam. Náročnou administrativu nemá rád nikdo, bohužel, při zakládání firmy v ČR se bez ní nelze obejít. Je však možné tuto záležitost delegovat na někoho jiného, kdo má za sebou velké zkušenosti a dlouholetou pozitivní reputaci.

Řešení přesně podle vašich představ

Jak vlastně probíhá založení firmy? Stačí se ozvat, zatelefonovat, sejít se a všechno společně probrat do nejmenších detailů. Dnešní legislativa umožňuje i symbolický kapitál, není nutné, abyste na začátku investovali statisíce korun. Dnes je založení s.r.o. tak jednoduché, tak proč si komplikovat věci koupením již založené firmy. Co všechno najdete v základní cenovce?

  • Notářský zápis a vše, co potřebují mít k dispozici státní úřady, dostanete kompletní balíček.
  • Ověření názvu v obchodním rejstříku a úhradu poplatků všem zainteresovaným stranám.
  • Splacení základního kapitálu a ohlášení živnosti, i to jsou velmi důležité kroky vedoucí k cíli.
  • Vyřízení případných koncesí pro vaši firmu nebo například řemeslných a vázaných živností.
Založení společnosti
V případě dotazů nás kontaktujte: +420 774 631 419
Založení společnosti

Varianta vhodná pro úplné nováčky

Ještě jste dříve žádnou obchodní společnost neměli a obáváte se, že uděláte něco špatně? Nevadí, svěřte se odborníkům a založení firmy nechte na nás! Budete začínat úplně od nuly, firemní historie napíše své první stránky až tehdy, kdy za vás doladíme kompletní administrativní proces. Je dostupný název, který jste si vybrali? I tato otázka se musí pečlivě ověřit, zákony se musí dodržovat do puntíku. Možná duplicita je nežádoucí a legislativa by s ní pochopitelně nesouhlasila. Bylo by nutné najít jiné jméno.

Potřebujete i další služby?

Je jasné, že samotné založení firmy je teprve prvním krokem. A co dál? Můžeme vám nabídnout další služby. Potřebujete právní rady? Nebo najít vhodné sídlo? Zajímalo by vás komplexní vedení účetnictví za rozumnou cenu? Cenová hladina je odvozená od počtu zakladatelů a podmínkou také rozhodně není využití dalších služeb. Kompletní poradenství a pomoc s dalším působením firmy na trhu se nicméně může hodit. Záleží vždy na rozhodnutí klienta. Najít řešení je možné pro řadu různých otázek a výzev. Pokud máte podnikatelského ducha, dobře víte, že platí okřídlené úsloví o tom, že nic není nemyslitelné. Hotovo může být už během několika pracovních dnů. Ani nemusíte nutně do banky!

  • Detaily probereme společně. A dojednáme hned také kompletní podmínky celého plánu.
  • Správně sepsané listiny jsou alfou a omegou úspěšného podnikání. Vše snadno zajistíme!
  • Řešení na míru potřebám klientů. To není jen fráze, přesvědčte se sami o svých možnostech.