Zakládání firem

Je to proces, který je někdy zdlouhavý. Celé administrativní kolečko, bez nějž se start nové společnosti dnes neobejde, může trvat i několik týdnů. A co všechno vlastně zahrnuje? Registrace do obchodního rejstříku je až poslední fází. Můžete projít tuto cestu na vlastní pěst, ale nabízí se také jiná varianta. Co kdybyste oslovili zkušené profesionály, kteří se startem firmy pomůžou a také zajistí, aby vše proběhlo v plném souladu s platnou legislativou? Je to cesta, která může být nejen rychlejší, ale také levnější. To jsou hned dva důvody, kvůli nimž se vyplatí o podobné záležitosti alespoň uvažovat, nebo snad ne?

K notáři dnes už nemusíte

Stačí, když vyplníte základní údaje, vše ostatní lze nechat na spolehlivých profesionálech, kteří se podobné činnosti věnují každý den. Nemusíte za notářem, není nutné chodit do banky, stejně tak není třeba, abyste čekali na úřadech v dlouhých frontách. Zakládání firem se totiž obejde bez náročného papírování z vaší strany. Pokud máte vedle sebe někoho, na koho je spolehnutí, je to velkým plusem do začátku. Vše totiž bude bez chyb a přesně podle nařízení, norem a paragrafů. Co vše je součástí podobného procesu? V českém prostředí může být někdy poměrně zdlouhavý.

  • Notářský zápis, který se musí vyladit do posledního termínu, přesně podle platných zákonů.
  • Smlouva o poskytnutí sídla. Vlastník objektu musí souhlasit (platí pro pronájem).
  • Výpis z katastru nemovitostí a rejstříku trestů. Potkáte postupně několik různých úředníků.
Zakládání firem
V případě dotazů nás kontaktujte: +420 774 631 419
Zakládání firem

Jasná komunikace pro všechny

Rychlý a srozumitelný proces, který ocení všichni, kdo chtějí bez problémů a čekání vkročit do vod českého podnikání. Zakládání firem profesionály je za pevnou cenu, papírování bude jen opravdu minimum. Nabízí se také nákup ready-made firmy, která má jednu výhodu. Je předpřipravená, tudíž s podnikáním můžete začít ve velmi krátké době. Stačí v zásadě jen to, aby se přepsal její vlastník. V každém případě platí, že náročnou administrativu, která je při založení různých společností bohužel zcela nezbytná, nemusíte řešit osobně. Nezapomeňte, že tento zakládací proces není banalitou a nelze jej brát na lehkou váhu. Pokud budete jednat sami za sebe, je nutná návštěva několika úřadů a získání více různých razítek. Chcete to podstoupit sami? Pak lze popřát hodně štěstí a pevné nervy!

Založení na klíč je snadné

Koho byste museli navštívit? Zakládání firem se neobejde bez spolupráce s katastrálním nebo živnostenským úřadem, informovat se musí také Česká správa sociálního zabezpečení a příslušná zdravotní pojišťovna. Důležitý je nejen formulář registrace k daním, ale také výpis z živnostenského rejstříku a potvrzení banky o tom, že byl složen základní kapitál. Jinými slovy, potřebných dokumentů opravdu není málo. Proč tedy nenajít někoho, kdo vyřeší papírování za vás? Jen přijdete k hotovému.