Kontaktní adresa pro OSVČ

Adresu potřebuje každý živnostník i firma. Nikde ale není psáno, že to musí být například právě adresa vašeho trvalého bydliště. Lze si pronajmout virtuální sídlo, se kterým je dlouhodobě spojena řada atraktivních výhod. Je spojené s důvěryhodností, protože je často umístěno na velmi lukrativní adrese v centru většího města. A přináší také výběr různých služeb, které souvisí s přebíráním korespondence nebo vyřízením telefonických hovorů. Chcete si příští týden v pátek odpoledne pronajmout zasedací místnost? I tehdy se nabízí snadná pomoc, která vám ušetří řadu starostí.

Sídlo je velmi důležitou otázkou

Řada osob samostatně výdělečně činných má sídlo shodné s adresou svého trvalého bydliště. Důležité je, aby byl podnikatel schopen komunikace s úřady, tedy přijímal na daném místě veškerou poštu nebo například mohl uskutečnit schůzku. Kontaktní adresa pro OSVČ přebírá poštovní zásilky a může o nich příjemce okamžitě informovat. Co patří mezi další výhody? Tak například, jako OSVČ potřebujete pro změnu kontaktní adresy jen občanský průkaz a souhlas vlastníka nemovitosti s umístěním nového sídla. Pokud se adresa sídla trvalého bydliště liší, ŽÚ vyžaduje jen toto minimum.

  • Být někde osobně přítomni každý den? Ne, to není v dnešní době zapotřebí, existují emaily!
  • Jde také o zachování soukromí. Údaje v živnostenském rejstříku jsou totiž ze zákona veřejné.
  • Stabilní zázemí. Ano, když si vyberete poskytovatele virtuálního sídla s dlouholetou reputací.
Kontaktní adresa pro OSVČ
V případě dotazů nás kontaktujte: +420 774 631 419
Kontaktní adresa pro OSVČ

Jednání s úřady bude hračkou

Potřebujete zapůjčit prostory zasedačky? Vyhotovit důležité podklady pro Obchodní rejstřík? Se vším lze snadno pomoci. Kontaktní adresa pro OSVČ může být spojena s řadou dalších zajímavých služeb, které budete využívat. Pracovat totiž lze i z pohodlí domova, aniž byste na této adrese pravidelně fyzicky byli. Práci to nijak nemusí ovlivnit, snad jen, pokud to bude nutné, si čas od času vyzvednete došlou poštu nebo zadáte pokyny pro její zpracování. Nezvěte klienty do kavárny, nepůsobí to vždy dobře. Proč je nepozvat do virtuálního sídla, do útulné zasedací místnosti, kde se jedná mnohem příjemněji?

Ekonomická cesta je už připravena

Nemáte na pronájem kanceláře? Přijde vám takový výdaj zbytečný? Zkuste si potom založit samotnou kontaktní adresu pro OSVČ. Jaké je rozdíl mezi touto a fakturační adresou? Jednoduše, ta první je pro poštovní zásilky a říká se jí také doručovací adresa. Na tu druhou se vystavují faktury a je zcela běžné, že se mohou vzájemně lišit. Nikde není psáno, že musí být na stejném místě. A kde všude má být tato kontaktní adresa uvedená?

  • Oficiální dokumenty. Bez přesné adresy se smlouvy neobejdou. A samozřejmě nejen smlouvy!
  • Webové stránky. I na nich musí být údaje, které se týkají OSVČ jakožto jejich provozovatele.
  • Zásadní je také pro různé marketingové materiály. Zvyšují v každém případě důvěryhodnost.