Virtuální sídlo firmy

Potřebujete mít adresu pro své podnikání? Zakládáte firmu a nechcete mít v obchodním rejstříku uveden svůj rodinný domek? Existuje řada alternativ, které lze efektivně využít. Stačí zvážit, která z nich bude pro vás tou nejlepší. Ekonomické řešení, díky němuž budete mít minimum starostí, je vlastní virtuální sídlo. Každá společnost totiž musí někde sídlit, ale otázku, kde to přesně bude, už nechává česká legislativa v mnoha směrech na vás. Drahé kanceláře nemají smysl, navíc je nutné, abyste hradili nájem společně s energiemi a různé další výdaje.

Administrativu nechte na profesionálech

Papírování je něčím, co nemá nikdo příliš v oblibě. Když budete mít virtuální sídlo firmy, ušetříte výdaje. A také budete mít zajištěnu reprezentativní adresu, která osloví potenciální obchodní partnery. Jinak řečeno, město zní rozhodně lépe. Image je až na prvním místě, současně lze touto formou vyřešit i vedení účetnictví nebo otázku spojenou s poštovní agendou. Osobní schůzka v místě? Tu lze vyřešit jednoduše, kancelář bude připravena

Virtuální sídlo firmy
V případě dotazů nás kontaktujte: +420 774 631 419
Virtuální sídlo firmy

Krátká smlouva je samozřejmostí

Naši klienti nemusí studovat obsáhlé dokumenty. Virtuální sídlo firmy je spojené s krátkou smlouvou, která má jen minimum nutných formalit. Jde například o souhlas, který se týká umístění sídla a Návrh na zápis změny v obchodním rejstříku. Může to být jen několik okamžiků, pokud budou potřebné údaje poskytnuty předem, je podpis už jen formalitou. Je nutné prokázat vlastnické nebo užívací právo k prostorám, kde má firma sídlo. Vlastnické sice mít z pochopitelných důvodů nebudete, ale užívací už ano, a to na základě smlouvy o pronájmu. Administrativní stránka věci bude díky tomu vyřízena poměrně rychle.

Ochrana soukromí pro podnikatele

Nechcete mít v obchodním rejstříku uvedenou adresu trvalého bydliště? I v takovém případě lze využít nabídku, jakou je virtuální sídlo firmy. Soukromá adresa ve veřejných rejstřících není žádnou podmínkou. Firemní sídla mohou být umístěna na různých adresách, náležitostí, které je nutné splnit, není mnoho. Pokud chcete vyzvedávat poštu a mít o ní přehled, zajistí to recepce. Pravidelně si lze vyzvedávat také došlé zásilky, a to včetně klasických poštovních balíčků, nemusí jít jen o doporučená psaní. Podnikání bez pronajaté kanceláře také funguje. Můžete vyřešit celou situaci jednoduše a efektivně. Třeba i společně s koupí ready made společnosti, pokud chcete začít s podnikáním od nuly a s čistým štítem. Delegování účetnictví na odborníky, kteří si poradí s každou výzvou, je také plusem.